KONST / Litografier / Blyerts 12191074
nr 1219 1074
Gunnel Götesdotter
(f. 1936), Sverige
Blyerts, 3 st, Paris. Signerad, daterad 1975. Motivet: 29x22 cm
Gunnel Götesdotter, svensk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:03:19
26/11 17:19:34
Gunnel Götesdotter
Läs mer om Gunnel Götesdotter